
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA36A High speed single port QC3.0 charger set 18W(Micro) White
760 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6931474715999
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA36A High speed має один вихідний USB-порт та підтримку стандарту QC3.0, завдяки чому забезпечить швидку зарядку більшості сучасних мобільних пристроїв. В комплекті зі зарядним пристроєм наявний кабель живлення Micro-USB, що забезпечить стабільне заряджання без втрати потужності.
BOROFONE BA36A High speed — виготовлений з якісного вогнетривкого ABS-пластику, має захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. З ним ваш девайс заряджатиметься швидко та безпечно.
Вихідна потужність зарядного пристрою — 18 Вт, це дозволить заряджати більшість смартфонів з підтримкою QC3.0/Power Delivery. Також BA36A High speed підійде для підключення бездротових зарядних пристроїв з підтримкою стандарту швидкісної зарядки.
Характеристики МЗП:
1. Вхід: AC100-240V, 50/60Hz, 0.5A.
2. Вихід: 3.6V – 6.5V / 3A, 6.6V – 9V / 2A, 9.1V – 12V / 1.5A, 18W.
3. Розміри: 66 х 45 х 29 мм.
4. Матеріали виробництва: ABS + PC.
5. Підтримка швидкого заряджання QC3.0 / QC2.0, швидка зарядка Huawei FCP, швидка зарядка Samsung AFC та інших рішень швидкої зарядки.
6. Набір із зарядним кабелем BX16 Micro-USB. Вага зарядного пристрою: 43г, набір із кабелем: 65г.
BOROFONE BA36A High speed — виготовлений з якісного вогнетривкого ABS-пластику, має захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. З ним ваш девайс заряджатиметься швидко та безпечно.
Вихідна потужність зарядного пристрою — 18 Вт, це дозволить заряджати більшість смартфонів з підтримкою QC3.0/Power Delivery. Також BA36A High speed підійде для підключення бездротових зарядних пристроїв з підтримкою стандарту швидкісної зарядки.
Характеристики МЗП:
1. Вхід: AC100-240V, 50/60Hz, 0.5A.
2. Вихід: 3.6V – 6.5V / 3A, 6.6V – 9V / 2A, 9.1V – 12V / 1.5A, 18W.
3. Розміри: 66 х 45 х 29 мм.
4. Матеріали виробництва: ABS + PC.
5. Підтримка швидкого заряджання QC3.0 / QC2.0, швидка зарядка Huawei FCP, швидка зарядка Samsung AFC та інших рішень швидкої зарядки.
6. Набір із зарядним кабелем BX16 Micro-USB. Вага зарядного пристрою: 43г, набір із кабелем: 65г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 9 V |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | BA36A High |
| Сила вихідного струму | 2 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-A |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴


