
Блок живлення для ноутбука Sony 19.5V 4.7A 90W (DC 6.5*4.4) 19.5V
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HC135
- +380 (67) 128-88-28
Блок живлення для ноутбука Sony Новий Вихідна напруга: 19.5V; Струм: 4.7A; Вихідна потужність: 90W; Роз'єм: 6.5 x 4.4 мм; Гарантія: 3 місяці. Сумісні p/n: PCGA-AC19V, PCGA-AC19V1, PCGA-AC19V10, PCGA-AC19V11, PCGA-AC19V12, PCGA-AC19V13, PCGA-AC19V14, PCGA-AC19V19, PCGA-AC19V2,PCGA-AC19V20, PCGA-AC19V21, PCGA-AC19V23,PCGA-AC19V24, PCGA-AC19V25, PCGA-AC19V26,PCGA-AC19V28, PCGA-AC19V3, PCGA-AC19V5,PCGA-AC19V6, PCGA-AC71, PCGA-ACX1,VGP-AC19V10, VGP-AC19V11, VGP-AC19V12,VGP-AC19V13, VGP-AC19V14, VGP-AC19V19,VGP-AC19V20, VGP-AC19V21, VGP-AC19V23,VGP-AC19V24, VGP-AC19V25, VGP-AC19V26,VGP-AC19V27, VGP-AC19V28, VGP-AC19V3,VGP-AC19V7, VGP-BPS10 Сумісні моделі: Якщо у вас виникли будь-які питання щодо цього лоту, ми постараємося відповісти на них максимально швидко. Відправка в день покупки. Доставка оплачується при отриманні в транспортній компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | High Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Model | 19.5V |
| Вихідна потужність | 90 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | справне |
- Ціна: 420 ₴
