Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Стан | Новий |
| Ширина | 320.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 30 pins eDP(2 Lanes) |
| Клас якості | A (без пікселів,плям) |
| Кріплення | Зверху, знизу |
| Кут огляду | 45/45/20/40 |
| Мoдель | NT140FHM-N41 |
| Охват кольору | 47% |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full-HD) |
| Розмір | 14.0" |
| Тип екрана | TN |
| Тип поверхні | Матова (Matte/Antiglare) |
| Форм-фактор | Slim |
| Частота | 60Hz |
| Яскравість | 200 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴



