
Акумулятор Батарея Asus Dawn 7, PX574F, P3540FA, P3548FA, 0B200-03330200, C31N1831, C31N1832
2 910 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000009567
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для Asus Dawn 7 PX574F/P3540FA/P3548FA/0B200-03330200 C31N1831/C31N1832 4335 mAh 50Wh (000011820) ➤ Купити в Україні ✅ Епіцентр К ⭐ Низька ціна й Акції ☝ Самовивіз і доставка по Україні ✍ Актуальні відгуки та фото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 30 см |
| Гарантія: | 1 мес. |
| Глибина | 5 см внутрішня |
| Додаткові характеристики: | Сумісні моделі: Pro - P3540FA-EJ037, P3540FA-EJ0371R, Pro P3540FA-EJ0185, P3540FA, P3540FB, P3540FA-EJ0187R, P3540FA, P3540FA-EJ0187, P3540FA-BQ |
| Ємність батареї | 4335 мА·год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Напруга | 11.55 В |
| Сумісність пристрою: | Asus |
| Сумісність | ASUS |
| Країна-виробник: | Китай |
| Тип акумулятора | літій-полімерний (Li-pol) |
| Тип пристрою | акумулятор |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 910 ₴
