
Блок живлення Asus 33W Zenbook 19V, 1.75A, роз'єм 4.0/1.35 без індикатора, мережевий
1 230 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A40170
- +380 (67) 128-88-28
Оригінальний блок живлення для ноутбука – це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків та перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес заряджання акумулятора у Вашому ноутбуці та, завдяки цьому, суттєво подовжити його термін служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не займатиме багато місця на Вашому робочому столі та зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків під час роботи та відрізняється підвищеною якістю кабелю. При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на його параметри живлення та тип роз'єму. Потужність вибраного блоку живлення повинна бути не нижчою, ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати живленням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу. Даний адаптер призначений виключно для ультрабуків Asus серії ZenBook та VivoBook. Будьте уважні та переконайтеся в тому, що у вас роз'єм живлення такий же. Даний адаптер не підходить для Asus UX21E та Asus UX31E (можливо й інших) Оригінальний блок живлення є мережевим, тобто в ньому вже передбачений перехідник під розетку 220В європейського типу. Список альтернативних партномерів: AD2088020, AD890326, ADP-33AW A та інші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allbattery |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна потужність | 33 |
| Вихідна напруга | 19 |
| Гарантія | 12 |
| Розмір паковання | 210х130х50 мм |
| Роз'єми | 4.0x1.35 мм |
| Сумісність | Asus |
| Сумісні парт номера | ADP-33AW A, ADP-33AW, Asus 33W Zenbook 19V 1.75A, AD2088020, AD890326, AD890026 |
| Країна-виробник | Китай |
| Ток | 1.75 |
- Ціна: 1 230 ₴

