
Матриця LCD до ноутбука Acer Swift SF315-51G
2 720 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3125018582-KBRD
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додаткова інформаціяВажливо! Матриця TN, не IPS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Ширина | 359.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 30 pins eDP(2 Lanes) |
| Клас якості | A (без пікселів,плям) |
| Кріплення | Зверху, знизу |
| Кут огляду | 45/45/20/40 |
| Мoдель | NT156FHM-N41 |
| Охват кольору | 45% |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full-HD) |
| Розмір | 15.6" |
| Тип екрана | TN |
| Тип поверхні | Матова (Matte/Antiglare) |
| Форм-фактор | Slim |
| Частота | 60Hz |
| Яскравість | 220 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴
