
Массажная подушка Massage Pillow 8028 8 роликов
549 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Massage Pillow 8028
- +380 (67) 128-88-28
Масажна подушка Massage Pillow для шиї та спини інфрачервоний роликовий масажер 8 роликів Massage Pillow CHM-8028 - універсальна масажна подушка, яку можна пристосувати для будь-якої частини тіла. Подушка-масажер розслаблює м'язи шиї, плечей та спини. Функція масажу стимулює приплив крові до голови, що знімає відчуття втоми та схильність до сну, бадьорить та піднімає тонус. Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом створена для зняття втоми, напруги з шиї, спини. При тривалому сидінні за кермом, м'язи атрофуються, стають м'якими та затікають через одне положення. Найбільша напруга відчувається в шиї, а далі в попереку. Даний товар має особливу анатомічну форму та вигини, які дозволяють благотворно впливати на основні точки на шиї, спині. Завдяки інфрачервоному підігріву центральна нервова система розслабляється та знімає напругу з основних точок. Благотворний вплив також має на остеохондроз, нормалізує кровообіг та сприяє хорошому сну. Особливості масажної подушки Massager Pillow: допомагає боротися з мігренню; нормалізує кровообіг; знімає напругу; компактна, має адаптер для автомобіля; сприяє розслабленню та швидкому відновленню; профілактика та боротьба з остеохондрозом. Спосіб застосування даного унікального товару: Масажна подушка Massager Pillow оснащена 8 роликами та інфрачервоним підігрівом, за рахунок злагодженої роботи яких вона і виконує свої функції. Кнопка-перемикач дозволяє керувати роликовим механізмом та ІЧ підігрівом подушки, регулюючи їх роботу за Вашими уподобаннями. Для того, щоб скористатися цим з інфрачервоним підігрівом достатньо правильно встановити, включити та відрегулювати її на свій розсуд. Переваги: Ролики рухаються всередину, що дозволяє добре розім'яти м'язи шиї та впливає розслаблюючим чином. Завдяки руху кульок покращується кровообіг та кров насичується киснем. Така подушка може замінити професійного масажиста, оскільки анатомічна форма влаштована таким чином, щоб були пропрацьовані всі зони, які найчастіше піддаються стресу під час сидячої роботи. Більше того - управління однією кнопкою спростить використання, Ви зможете не дивлячись перемикати режими, використовуючи свій час найбільш раціональним чином (наприклад, зайнятися невідкладними справами по роботі, посидіти в телефоні або розслабитися і подивитися улюблений серіал). Працює від мережі 220V та автомобільного «прикурювача» - Ви зможете скористатися нею вдома та в автомобілі. Інфрачервоний прогрів зменшує відчуття м'язового болю. Зручний ремінь кріплення допоможе легко закріпити подушку на будь-якому сидінні автомобільного крісла. Комплектація: - Масажна подушка - Адаптер для живлення від «прикурювача» автомобіля - Адаптер для живлення від мережі 220В - Інструкція з експлуатації - Пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Масажна подушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.05 кг |
| Тип масажу | разминание, роликовий, вібромасаж |
| Висота в пакованні (см) | 19 |
| Габаритні розміри | 32 х 19 х 10 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 10 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | для ніг | для рук | для спини | Для тіла | для шиї та плечей | для голови |
| Живлення | Мережа-прикурювач |
| Країна-виробник товару | китай |
| Функції | підігрівання — інфрачервоне прогрівання |
| Колір | коричнево-бронзовий |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |
| тип масажера | масажна подушка |
- Ціна: 549 ₴







