
Блок живлення (зарядка) для ноутбука Dell 330W (19.5V 16.92А 7.4*5.0мм) LA330PM190 Оригінал
3 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03043
- +380 (67) 128-88-28
Новий оригінальний блок живлення (зарядний пристрій, зарядка, адаптер живлення, мережевий адаптер, ac/dc adapter, power charger, power adapter) для ноутбуків Dell з параметрами 330W, 19.5V, 16.92A та розмірами конектора 7.4х5.0mm. [Оригінальний блок живлення повинен мати QR-код із посиланням на сертифікат SEC з номером сертифіката. Остерігайтеся підробок]. Новий оригінальний блок живлення підходить для моделей ноутбуків Dell: Dell Alienware M16 R3, M17 R3, M18 R1-R4 Dell Alienware X17 R1-R4 * Список моделей не повний. Якщо сумніваєтеся або не знайшли свою модель, рекомендуємо уточнювати сумісність, надіславши нам серійний номер ноутбука. Сумісні партномери блоку живлення Dell: LA330PM190, DA330PM190, HA330PM220, 01MDV8, 0GMT0M, 0HJCCJ Перед покупкою порівняйте блок живлення з фото на сайті. Блоки живлення з різних партій можуть відрізнятися за формою або зовнішнім виглядом, наклейками або партномерами. Але це не впливає на їхню сумісність або втрату якості. Зверніть увагу! Мережевий кабель живлення 220v (3pin) в комплект не входить, і за необхідності купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність, Вт | 330W |
| Вихідна напруга | 19.5V |
| Гарантія | 3 мес. |
| Якість | Оригінал |
| Сумісність | Dell |
| Тип конектора | 7,4 мм*5,0мм |
| Струм A | 16.92А |
- Ціна: 3 750 ₴






