
Блок живлення (зарядка) для ноутбука Dell 90W (5V/9V/15V/20V - 3A/3A/3A/4.5A Type-C) USB-C конектор LA90PM170 Оригінал, 90W, 3A,
1 869 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03132
- +380 (67) 128-88-28
Новий оригінальний блок живлення підходить для моделей ноутбуків Dell з роз'ємом USB type-c: Dell XPS 9250, 9500, 9700 Dell Latitude 3400, 5285, 5289, 5290, 5300, 5320, 5410, 5400, 5401, 5411, 5420, 5500, 5511, 7212, 7300, 7310, 7320, 7370, 7389, 7390, 7399, 7400, 7410, 7420, 7520, 9410, 9510 Dell Precision 3541, 3540, 3551, 3550 Сумісні маркування блока живлення Dell: LA90PM170, TDK33, 0TDK33 Новий оригінальний блок живлення (зарядний пристрій, зарядка, адаптер живлення, мережевий адаптер, ac/dc adapter, power charger, power adapter) для ноутбуків Dell XPS, Dell Vostro, Dell Latitude з параметрами 90W (5V/9V/15V/20V - 3A/3A/3A/4.5A) USB-C роз'ємом Перед покупкою порівняйте блок живлення з фото на сайті. Блоки живлення з різних партій можуть відрізнятися за формою або зовнішнім виглядом. Але це не впливає на їхню сумісність або втрату якості. Зверніть увагу! Мережевий кабель живлення 220v (3pin) до комплекту не входить, і за потреби купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність, Вт | 65W |
| Вихідна напруга | 5V/9V/15V/20V |
| Гарантія | 3 мес. |
| Якість | Оригінал |
| Сумісність | Dell |
| Тип конектора | USB Type-C |
| Струм A | 3A/3A/3A/3.25A |
- Ціна: 1 869 ₴




