-5%

Блок живлення до ноутбука Acer Travelmate P214-53G
890 ₴
845,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4287156196-KBRD
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 19.0V |
| Вхідна напруга | 100-240V~1.7A 50/60Hz |
| Кабель 220v (в розетку) | 3 pin, НЕМАЄ в комплекті |
| Потужність | 65W |
| Сила тока | 3.42A |
| Тип роз'єму | 3.0 мм х 1.0 мм |
| Якість | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845,50 ₴

