Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина | 349.68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 30 pins eDP(2 Lanes) |
| Виробник | Hyundai Display (BOE) |
| Клас якості | A (без пікселів,плям) |
| Кріплення | Без кріплень |
| Кут огляду | 85/85/85/85 |
| Охват кольору | 16.7M 45% NTSC |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Розмір | 16.0" |
| Тип екрана | IPS |
| Тип поверхні | Матова (Matte/Antiglare) |
| Форм-фактор | Slim |
| Частота | 60Hz |
| Яскравість | 300 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 590 ₴

