Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Ширина | 306.55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 40 pins eDP(4 Lanes) Pitch 0.4mm |
| Клас якості | A (без пікселів,плям) |
| Кріплення | Без кріплень |
| Мoдель | NV140DRM-N61 |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність | 2240 x 1400 (WUX+) |
| Розмір | 14.0" |
| Тип екрана | IPS |
| Тип поверхні | Матова (Matte/Antiglare) |
| Форм-фактор | Slim |
| Частота | 60Hz |
| Яскравість | 300 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 620 ₴

