Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Ширина | 350.66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 40 pins eDP(4 Lanes) |
| Кріплення | Без кріплень |
| Кут огляду | 89/89/89/89 |
| Мoдель | N156KME-GNA |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 (QHD) |
| Розмір | 15.6" |
| Тип екрана | IPS |
| Тип поверхні | Матова (Matte/Antiglare) |
| Форм-фактор | Slim |
| Частота | 165Hz |
| Яскравість | 300 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 590 ₴


