Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Ширина | 359.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 30 pins eDP(1 Lane) |
| Клас якості | A (без пікселів,плям) |
| Кріплення | Зверху, знизу |
| Кут огляду | 45/45/15/35 |
| Мoдель | B156XTN07.1 |
| Охват кольору | 45% |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність | 1366 x 768 (HD) |
| Розмір | 15.6" |
| Тип екрана | TN |
| Тип поверхні | Глянцева (Glossy/Glare) |
| Форм-фактор | Slim |
| Частота | 60Hz |
| Яскравість | 220 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴

