
Ультратонкий 17” LED освітлювач KingMa SL288A біколор CRI95+ на 288 світлодіодів (3200K-5600K) з LCD
4 760 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HI_3385
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Model No | LED008-SL288A |
| Індекс кольору (CRI) | >95% |
| Вага | 1170 |
| Живлення | Sony NP-F/FM або DC 15V 3A |
| Кольорова температура | від 3200K (жовтий) до 5600K (білий) |
| Контроль яскравості | від 0 до 100% диммер |
| Кут розсіювання | 180° |
| Кількість LED | 288 BiColor UltraBright |
| Потужність | 40 |
| Розмір | 376 X 266 X 25 |
| Світловий потік | 900 Лм (на 1 метр) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 760 ₴
