
Блок живлення (зарядка) для ноутбука Dell 130W (19.5V 6,7А 7,4*5,0мм) Оригінал, 130W, 19.5V, 6.7A, 7,4мм*5,0мм
1 938 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03035
- +380 (67) 128-88-28
Новий оригінальний блок живлення підходить для моделей ноутбуків Dell: Inspiron 7557, 7559, 7566, Alienware 13 R2, Precision 3510, M2800, M4400 Сумісні маркування блоку живлення Dell: PA-4E, PA-13, DA130PE1-00, JU012, 0JU012, OCM161, X408G, D232H, 0X408G, 0D232H, TC887, 09Y819, 0F8834, 0T7423, 0W1828, 2TXJ7, 9Y819, CM161, D1078, DHYM1, FC892, GX808, JU012, K5294, TC912, U680F, X7329, 330-1829, 330-1830, 310-8275, 310-4180, 310-6580, 311-6557, 311-7698, 311-7744, 311-7860, 311-9439, 321-1389, 331-3614, 331-4280, 450-12071, 450-19105, 492-BBGP, ADP-130DB B, ADP-I5150, ADP130AB, DA130PE1-00, FA130PE1-00, HA130PM160, LA130PM121, PA-1131-02D, DA10PM121 Новий оригінальний блок живлення (зарядний пристрій, зарядка, адаптер живлення, мережевий адаптер, ac/dc adapter, power charger, power adapter) для ноутбуків Dell Inspiron, Dell Alienware, Dell Precision з параметрами 130W 19.5V 6.7A та конектором 7.4х5.0mm з голкою всередині. Перед покупкою порівняйте блок живлення з фото на сайті. Блоки живлення з різних партій можуть відрізнятися за формою або зовнішнім виглядом. Але це не впливає на їх сумісність або втрату якості. Зверніть увагу! Мережевий кабель живлення 220v (3pin) в комплект не входить, і за необхідності купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність, Вт | 130W |
| Вихідна напруга | 19.5V |
| Гарантія | 3 мес. |
| Якість | Оригінал |
| Сумісність | Dell |
| Тип конектора | 7,4 мм*5,0мм |
| Струм A | 6,7А |
- Ціна: 1 938 ₴




