
Блок живлення (зарядка) для ноутбука Dell Alienware 240W (19.5V 12.31A 7,4мм*5,0мм) ADP-240GBB Оригінал, 240W, 12.3A, 7,4мм*5,0мм
3 625 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03133
- +380 (67) 128-88-28
Новий оригінальний блок живлення підходить для моделей ноутбуків DELL Alienware M15 R5, M17X R1, M17XR1, M17X R2, M17XR2, M17X R3, M17XR3, M17X R4, M17XR4, M18X, M18X R2, M18XR2, X51, Precision M4700, M4800, M6400, M6500, M6600, M6700, M6800, Latitude 3330, E5250, E5440, E5450, E5550, E6440, E7240, E7440. Сумісні маркування блок живлення Dell: 0R4P0K, A-0240ADU00-101, PA-9E, 0J211H, J211H, J938H, 0J938H, 0Y044M, Y044M, U896K, 0U896K, FWCRC, 0FWCRC, 330-3514, 330-4128, GA240PE1-00, ADP-240AB B, ADP-240GBB Новий оригінальний блок живлення (зарядний пристрій, зарядка, адаптер живлення, мережевий адаптер, ac/dc adapter, power charger, power adapter) для ноутбуків Dell Inspiron, Dell Vostro з параметрами 240W 19.5V 12.3A та конектором 7.4х5.0мм з голкою всередині Перед покупкою порівняйте блок живлення з фото на сайті. Блоки живлення з різних партій можуть відрізнятися за формою, зовнішнім виглядом або маркуваннями. Але це не впливає на їхню сумісність або втрату якості. Зверніть увагу! Мережевий кабель живлення 220v (3pin) до комплекту не входить, і за потреби купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність, Вт | 240W |
| Вихідна напруга | 19.5V |
| Гарантія | 3 мес. |
| Якість | Оригінал |
| Сумісність | Dell |
| Тип конектора | 7,4 мм*5,0мм |
| Струм A | 12.31A |
- Ціна: 3 625 ₴






