
Блок живлення (зарядка) для ноутбука Acer Chicony 280W A21-280P1A (19,5V 14,36А 5.5*1.7мм) KP.2800H.001 Оригінал від Acer, 280W,
4 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03051
- +380 (67) 128-88-28
Новий оригінальний блок живлення підходить для моделей ноутбуків Acer Predator Helios 300 PH315-55, PH317-55, PH317-56, Helios 500 PH517-52, Nitro 5 AN515-46, AN515-58, AN517-42, AN517-55. [Оригінальний блок живлення Acer повинен мати QR-код на сертифікат SEC з номером сертифіката. Остерігайтеся підробок] Запчастина від офіційного представництва Acer. Сумісні маркування блоку живлення Acer: KP.28001.001, KP.2800H.001, A21-280P1A, A280A010P, ADP-280DB BA. Новий оригінальний блок живлення (зарядний пристрій, зарядка, адаптер живлення, мережевий адаптер, ac/dc adapter, power charger, power adapter) для ноутбуків Acer Predator, Nitro з параметрами 280W 19.5V 14.36А та конектором 5.5х1.7 мм. Перед покупкою порівняйте блок живлення з фото на сайті. Блоки живлення з різних партій можуть відрізнятися за формою або зовнішнім виглядом. Але це не впливає на їх сумісність або втрату якості. Зверніть увагу! Мережевий кабель живлення 220v (3pin) в комплект не входить і за необхідності купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність, Вт | 280W |
| Вихідна напруга | 19.5V |
| Гарантія | 3 мес. |
| Якість | Оригінал |
| Сумісність | Acer |
| Тип конектора | 5,5 мм*1,7 мм |
| Струм A | 14,36А |
- Ціна: 4 250 ₴





