
Блок живлення (зарядка) для ноутбука Dell 130W (19.5V 6.67А 4,5*3,0мм) 0V363H Оригінал, 130W, 6.67A, 4.5мм*3.0мм
2 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03036
- +380 (67) 128-88-28
Новий оригінальний блок живлення підходить для моделей ноутбуків Dell: Dell Inspiron 11 3135, 3137, 3138, 3147, 3148, 3152, 3153, 3157, 3158, 3162, 3164, 3168, 3169, 3179, 9P33 Dell Inspiron 13 5368, 5378, 5738, 13 7000, 7347, 7348, 7352, 7353, 7359, 7368, 7378, 9333, 9343, 9350, 9360 Dell Inspiron 14 3000, 3442, 3452, 3458, 3459, 3462, 3468, 14 5000, 5455, 5457, 5458, 5459, 5468, 14 7000, 7437, 7460 Dell Inspiron 15 3000, 3549, 3551, 3552, 3555, 3558, 3559, 3562, 3565, 3567, 3878, 5551, 5552, 5555, 5558, 5559, 5565, 5567, 5568, 5578, 7547, 7548, 7558, 7560, 7568, 7569, 7579 Dell Inspiron 17 5755, 5758, 5759, 5765, 5767, 7778, 7779 Dell Vostro 3458, 3459, 3468, 3546, 3549, 3558, 3559, 3561, 3565, 3568, 5459, 5468 Dell Latitude 3379 Dell Precision 5510 Dell XPS 12 L221X, 9Q23, 9Q33, 9Q34 Dell XPS 13 L321X, L322X, P29G, P54G, 3508, 9333, 9343, 9350, 9360, 9370 Dell XPS 15 9530, 9550, 9560, 9570 Dell XPS 18 1810 Сумісні маркування блоку живлення Dell: 00285K, 0RT74M, RT74M, 03RG0T, 043NY4, 43NY4, MGJN9, 0MGJN9, 0G6J41, 0GG2WG, GG2WG, G6J41, 0CDF57, 0JHJX0, 0X9RG3, 3RG0T, 44PV8, 5NW44, CC0DT, CDF57, D0KFY, JHJX0, JT9DM, KXTTW, OCDF57, P57G, P63F, P65G, RFRWK, 321X-0267, 450-18066, 450-18463, 450-18919, 450-18920, 492-BBHO, AA45NM131, DA45NM131, DA45NM140, FA45NE1-00, HA65NS5-00, HA45NM140, HK45NM140 , LA45NM121, LA45NM131, LA45NM140, LA45NS0-00, A065R073L, LA4SNM131, PA-1450-66D1, PA-20, PM-1M10, ADP-45XD Новий оригінальний блок живлення (зарядний пристрій, зарядка, адаптер живлення, мережевий адаптер, ac/dc adapter, power charger, power adapter) для ноутбуків Dell Inspiron, Dell Vostro, Dell XPS, Dell Latitude, Dell Precision з параметрами 130W 19.5V 6.67A та конектором 4.5х3.0 мм з голкою всередині. Перед покупкою порівняйте блок живлення з фото на сайті. Блоки живлення з різних партій можуть відрізнятися за формою або зовнішнім виглядом. Але це не впливає на їх сумісність або втрату якості. Зверніть увагу! Мережевий кабель живлення 220v (3pin) в комплект не входить, і за необхідності купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність, Вт | 130W |
| Вихідна напруга | 19.5V |
| Гарантія | 3 мес. |
| Якість | Оригінал |
| Сумісність | Dell |
| Тип конектора | 4.5 мм*3.0 мм |
| Струм A | 6.67А |
- Ціна: 2 000 ₴


