
Блок живлення (зарядка) для ноутбука Dell 45W (5V/20V - 2A/2.25A Type-C) USB-C конектор LA45NM150 0HDCY5 Оригінал, 45W, 2A, 2.25A,
1 438 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03084
- +380 (67) 128-88-28
Новий оригінальний блок живлення підходить для моделей ноутбуків Dell з роз'ємом USB type-c: Dell XPS Dell VOSTRO Dell Latitude Сумісні маркування блока живлення Dell: LA45NM150 0HDCY5 CN-0HDCY5 0C036Y C036Y HDCY5 Новий оригінальний блок живлення (зарядний пристрій, зарядка, адаптер живлення, мережевий адаптер, ac/dc adapter, power charger, power adapter) для ноутбуків Dell XPS, Dell Vostro, Dell Latitude з параметрами 45W (5V/20V - 2A/2.25A Type-C) USB-C роз'ємом Перед покупкою порівняйте блок живлення з фото на сайті. Блоки живлення з різних партій можуть відрізнятися за формою або зовнішнім виглядом. Але це не впливає на їхню сумісність або втрату якості. Зверніть увагу! Мережевий кабель живлення 220v (3pin) до комплекту не входить, і за потреби купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність, Вт | 45W |
| Вихідна напруга | 5V, 20V |
| Гарантія | 3 мес. |
| Якість | Оригінал |
| Сумісність | Dell |
| Тип конектора | USB Type-C |
| Струм A | 2A, 2.25A |
- Ціна: 1 438 ₴

