
Мережевий зарядний пристрій Remax USB-C 20W PD + USB-A QC3.0 з кабелем Type-C до Lightning (RP-U68+cable)
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HI_4791
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкий зарядний пристрій Remax RP-U68 на 2 USB порта PD+QC3.0 20W в комплекті з кабелем Type-C до Lightning - це сучасний мережевий адаптер, який підтримує протоколи швидкої зарядки PD3.0, QC3.0, FCP, PPS. Що потрібно знати про “Remax RP-U68”: Вхідна напруга: 100-240, 50/60 Гц, 0,6A Вихідні інтерфейси: 1 x USB-C (Type-C), 1 x USB-A Вихідна напруга USB Type-C: 5V 3A / 9V 2.22A / 12V 1.67A (18W Max) Вихідна напруга USB-A: 5V 3A / 9V 2.2A / 12V 1.5A (20W Max) Протоколи швидкої зарядки: PD3.0 (iPhone), QC3.0 (Samsung), FCP (Huawei), PPS (Xiaomi) Живлення: від мережі 220В Особливості: інтелектуальне визначення струму зарду для кожного пристроя Приблизний час заряду: iPhone 12 на 50% за 30 хвилин Гарантія: 12 місяців. Комплектація: Зарядний пристрій Remax RP-U68 – 1 шт. USB Type-C - Lightning (iPhone) кабель – 1 шт. Інструкція – 1 шт. Фірмова упаковка-1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Google Feed Title | Мережевий зарядний пристрій Remax USB-C 20W PD + USB-A QC3.0 з кабелем Type-C до Lightning (RP-U68+cable) |
| Model No | RP-U68-Lightning |
| Вага | 43 |
| Вихід | USB-A: 5V3A / 9V2A / 12V1.5A, USB-C: 5V3A / 9V2.22A / 12V 1.67A |
| Вихідні інтерфейси | 1xUSB-A, 1xUSB-C |
| Вхід | AC100-240V 50-60HZ |
| Комплектація | зарядка + кабель Type-C-Lightning |
| Особливість | 20W PD 3.0 + QC 3.0 швидка зарядка |
| Потужність | 20 |
| Розмір | 42.6 x 27 x 57.9 |
| Серія | Surie Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
