-5%

Зарядное устройство DEJI Fast Charger 20W PD 3.0 USB-C + USB-A (DJ-81A)
660 ₴
627 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: HI_4478
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
DEJI DJ-81A 20W PD 3.0 USB-C + USB-A Fast Charger – мережний зарядний пристрій нового покоління на 2 порти, що підтримує стандарти швидкого заряджання USB-C (Type-C) PD 3.0 та USB QC 3.0. Призначений для зарядки одного або двох девайсів одночасно, сумісний з більшістю сучасних телефонів і планшетів. USB-C порт: 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.67A (до 20W Max). Завдяки технології PD3.0 смартфони від iphone 8 і вище заряджатимуться на 50% не більше, ніж за 30 хвилин USB-A порт: 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A (до 18W Max). Використовується як для заряджання пристроїв під керуванням Android, так і iOS з технологією QC3.0 – процес заряду в 3-4 рази швидше, ніж від звичайної зарядки. USB-A + USB-C: 5V-3A Max Визначення напруги: автоматично (інтелектуально адаптує необхідну напругу для Вашого пристрою) Технологія швидкого заряджання: підтримує протоколи USB-C PD3.0, Apple PD3.0, Huawei FCP, Gaotong QC3.0, Three AFC/BC 1.2. З телефонами, які не підтримують технологію QuickCharge, зарядний пристрій працюватиме у звичайному режимі Потужність: до 20 Вт (струм до 3А) Багаторівневий захист: від перегріву, перевантаження, перезаряджання, перенапруги, короткого замикання Сертифікати: CE, RoHS, FCC, 3C (No.: 237025) Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DEJI |
| Пользовательские характеристики | |
| Model No | DJ-81A |
| USB порти | USB-C+USB-A |
| Вихід | USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Вхід,AC | 100V-240V/1A |
| Цвет | white |
| Особливість | 2 usb порта |
| Мощность | 20 |
| Тип | СЗУ |
| Тип зарядки | PD3.0+QC3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 627 ₴
