
Акумулятор BN5G для Xiaomi Redmi 10A, Redmi 10C, Li-ion, 3,87 B, 5000 мАч, Original (PRC)
529 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 914180
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор BN5G для Xiaomi Redmi 10A, Redmi 10C - оригінальна запасна частина, випущена в Китаї (PRC). Він оснащений літій-іонною технологією, яка забезпечує високу ємність та довговічність. Ємність акумулятора становить 5000 мАг, що гарантує тривалий час роботи вашого пристрою без перерв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Клас якості | Original |
| Сумісність акумулятора | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 10A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість (mAh) | 5000 |
| Бренд телефона | Xiaomi |
| Модель телефона | Redmi 10A |
| Напруга (В) | 3.87 |
| Виробник батареї | Xiaomi |
| Серія | Redmi |
| Сумісні коди батареї | BN5G |
| Сумісні моделі | Xiaomi Redmi 10A, Xiaomi Redmi 10C |
| Тип хімії | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴
