
Акумулятор для ноутбуків HP ProBook 5330m (HSTNN-DB0H) 14.4V 2800mAh
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NB460878-PP
- +380 (67) 128-88-28
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості та добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду та здатність до швидкої перезарядки. Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ProBook 5330m (HSTNN-DB0H) 14.4V 2800mAh Ємність: 2800mAh Тип акумулятора: Li-ion Напруга: 14.4V Розміри акумулятора: 216.85*98.3*9 мм Вага: 272 г Кількість елементів: 4 Виробник: PowerPlant Гарантія: 12 місяців Сумісні парт-номери акумуляторних батарей: HP HSTNN-DB0H 635145-001 635146-001 FN04 QK648AA Сумісні моделі ноутбуків: HP ProBook 5310m HP ProBook 5320m HP ProBook 5330m
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allbattery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативні парт-номери | HP HSTNN-DB0H 635145-001 635146-001 FN04 QK648AA |
| Тип | Литополімерний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Місткість | 2800mAh |
| Кількість комірок | 4 |
| Напруга | 14.4V |
| Сумісність | HP ProBook 5330m |
- Ціна: 1 500 ₴
