
Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Carbon 14" 2nd (45N1700) 14.8V 45Wh (original
4 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NB480678-PP
+380 (50) 576-57-77
- +380 (67) 128-88-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Найменування | Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Carbon 14" 2nd (45N1700) |
| Тип батареї | Li-ion |
| Кількість елементів | 8 |
| Ємність | 3040mAh / 45 Wh |
| Напруга | 14.8 V |
Сумісність
| |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allbattery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізований |
| Гарантія | 12 місяців |
| Місткість | 3040mAh |
| Кількість комірок | 8 |
| Напруга | 14.8V |
| Сумісність | Lenovo |
| Сумісні парт номера | 00HW002 00HW003 SB10F46440 SB10F46441 45N1700 45N1701 45N1702 45N1703 4ICP5/58/73-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴
